10. jubilejní ročník Zlatého poháru Elektrizace železnic Praha a.s. ve Velké Chuchli

V neděli 11. září 2016 od 13 hodin proběhlo v CONSEQ Parku v Praze – Velké Chuchli dostihové odpoledne, jehož vrcholem byl jubilejní 10. ročník Zlatého poháru Elektrizace železnic Praha a.s. – dostih I.kategorie přes proutěné překážky na  4 200m.

Letní počasí přilákalo mnoho diváků, kteří se rozhodli strávit na dostihovém závodišti Conseq Parku v Praze Velké Chuchli příjemné odpoledne. Na programu bylo celkem 8. napínavých překážkových i rovinných dostihů:

  1. Cena  Společnosti Českomoravská železniční opravna s.r.o  (IV.k. 3300m pp)
  2. Cena  společnosti SIGNALBAU a.s. (1400 m)
  3. Svatováclavská cena  společnosti SUDOP Brno s.r.o. (I.k. 1200 m)
  4. Zlatý pohár EŽ Praha (I, 4200 m, pp)
  5. Cena společnosti KK provoz spol. s r.o./ Hdcp III. 1600m/
  6. Cena společnosti Chládek +Tintěra Pardubice/ V. 1 800m/
  7. Cena společnosti AŽD Praha s.r.o. /IV.kat. 2 800 m/
  8. Cena společnosti SUDOP Praha a.s. / IV.kat. 2 800m /

Více informací – http://www.ceskatelevize.cz/sport/ostatni/dostihy/340331-v-prazske-chuchli-kraloval-myska-vyhral-zlaty-pohar-elektrizace-zeleznic/

Celé odpoledne probíhal také doprovodný společenský program ve VIP panoramatické restauraci na tribuně. Pro obchodní partnery, sponzory a přátele byl přichystán bohatý catering, tombola plná cen, tipovací soutěž, rozhovor se sportovní komentátorem a dostihovým expertem Markem Svačinou i s vítězným žokejem Jaroslavem Myškou, který v sedle Adiutanta  opanoval hlavní dostih. Přichystány byly i dvě hudební překvapení v podobě vystoupení bratrů Jana a Václava Neckáře a následně zpěvačky Jitky Zelenkové. Příjemným odpolednem hosty provázela Nicol Lenertová.

10. ročník Zlatého poháru Elektrizace železnic Praha a.s. plně navázal na vysokou úroveň z přechozích let a těšíme se na příští rok, kdy proběhne již 11. ročník této akce s velikou společenskou a sportovní prestiží.

Děkujeme sponzorům.