V neděli 13. září se na závodišti v Praze – Velké Chuchli uskutečnil již tradiční Dostihový den Elektrizace železnic Praha, během kterého se konalo 8 napínavých dostihů. Vrchol Dostihového dne Elektrizace železnic Praha, 14. Zlatý pohár EŽ Praha a. s. (I. kat., 4200 m, 360 tis. Kč) je dlouhodobě nejdelším a nejvýše dotovaným tuzemským dostihem přes proutěné překážky a letos se jej zúčastnila šestice velmi kvalitních skokanů. Vítězem tohoto prestižního dostihu se stal Josef Bartoš s koněm Capivari.
Celé odpoledne probíhal také doprovodný společenský program ve VIP panoramatické restauraci. Pro obchodní partnery, sponzory a přátele byl přichystán bohatý catering, tombola plná cen, soutěže a další zajímavosti. Hosty čekalo i hudební překvapení v podobě vystoupení zpěvačky Ilony Csákové. Příjemným odpolednem hosty již tradičně provázela Nicol Lenertová.
Pro děti byly připraveny jízdy na ponících zdarma řada dalších aktivit.
Letošní ročník Zlatého poháru Elektrizace železnic Praha a.s. plně navázal na vysokou úroveň z přechozích let a již nyní se těšíme na příští rok.
Děkujeme všem partnerům našeho dostihového odpoledne.